Lovely Girly Emy Slight Gambaletto Cinzia

L410,00

Lovely Girly Emy Slight Gambaletto Cinzia

Produkt mjaft i vecante vjen per te gjitha femrat.

Ne qofte se ju keni shqetesime sepse kofshet tuaja jane shume te bashkuara

dhe ju irritohen, athere ky produkt eshte i duhuri per ju.

Lovely Girly Emy Slight Gambaletto Cinzia

Produkt mjaft i vecante vjen per te gjitha femrat.

Ne qofte se ju keni shqetesime sepse kofshet tuaja jane shume te bashkuara

dhe ju irritohen, athere ky produkt eshte i duhuri per ju.

Materiali: 90 % pambuk dhe 10 % elastik.

Nuk do te keni me shqetesime dhe do ndiheni shume komode.

Ngjyra e zeze

Ngjyra

,

Masa

, , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lovely Girly Emy Slight Gambaletto Cinzia”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0