Boks per Biciklete Energy Sistem Gri dhe e Zeze

Original price was: L3.890,00.Current price is: L3.590,00.

Përshkrimi

  • Boks per Biciklete Energy Sistem Gri dhe e Zeze
  • Boks Radio dhe MP3 me drite LED
  • Luan muzike deri ne 8 ore

Përshkrimi

Boks per Biciklete Energy Sistem Gri dhe e Zeze

Boks Radio dhe MP3 me drite LED krijuar posacerisht per bicikleten tuaj.

Bateria e rikarikueshme luan muzike deri ne 8 ore nga kartat micro SD dhe SDHC me kapacitet deri ne 32 GB.

Ju zgjidhni te degjoni muzike nepermjet boksit me cilesi te paster zeri apo nepermjet kufjeve.

Luan filet MP3/WMA nga kartat microSD/SDHC me kapacitet deri 32 GB.

Flashlight LED i integruar.

Funksion radio FM me 20 stacione te rregulluara paraprakisht.

Kontroll per volumin.

Fuqia: 3W.

Frekuenca: 20 Hz ~ 20 KHz.

Porte jack 3.5mm per kufjet.

Bateri e rikarikueshme nepermjet fishes USB.

Bateria: 500 mAh.

Ngjyra e zeze

 

 

Specifikat

Fuqia ne Watt3 W
Kapaciteti32 GB
Ekran LEDEkran LED

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Boks per Biciklete Energy Sistem Gri dhe e Zeze”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0