Cante Laptopi 17.3 Backpack

Original price was: L9.999,00.Current price is: L9.990,00.

Përshkrimi

Cante Laptopi 17.3 Backpack

Përshkrimi

Cante Laptopi 17.3 Backpack

Cante laptopi apo shpine e markes Kingsons

E pershtatshme per laptop ne madhesi 15.6 inch

Vjen me ndarje me xhep me zinxhir qe mund te hapen ne secilin krah te deshironi

Me nje xhep te vogel ne pjesen e perparme per te mbajtur aksesoret e vegjel, qe mund te arrihen lehtesisht

Me nje xhep ne pjesen e perparme per te vendosur tablet, celular, karikues

Me ndarje me xhep me 3 nen ndarje per te mbajtur aksesoret: stilolaps, bllok dhe nje fishe USB per karikimin e celularit kur jeni duke ecur, me lidhje me powerbank

Me 2 xhepa anesore me mbyllje me zinxhir per te vendosur celesin apo karikues

Me sistem ajrimi ne pjesen e pasme dhe rripa ergonomike qe rregullohen ne gjatesi

Me nje doreze ergonomike per lehtesi transporti

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cante Laptopi 17.3 Backpack”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0