Cante Laptopi Dell Essential 15 – ES1520P

Original price was: L3.190,00.Current price is: L2.990,00.

Përshkrimi

Cante Laptopi Dell Essential 15 – ES1520P

  • Dizenjuar me ndricim reflektues ne material eco friendly
  • Material rezistent ndaj ujit
  • E pershtatshme per laptope deri ne 15 inch

Përshkrimi

Cante Laptopi Dell Essential 15 – ES1520P

Dizenjuar me printime reflektuese ne pjesen e perparme, canta e laptopit Dell Essential dallohet edhe ne ndricim te ulet, duke shkelqyer ne kontakt me dritat si ato te fenereve te makinave, duke ju bere keshtu te dukshem

Perdoret per te gjithe laptopet deri ne 15 inch

Ne peshe te lehte dhe i mire organizuar

Me kapacitet te mjaftueshem per te mbajtur laptopin, tabletin apo aksesoret e nevojshem te sigurt dhe te organizuar

Mund te vendosni lehtesisht celularin tuaj ne xhepin e perparme me zinxhir

Me dy xhepa anesore per te vendosur shishen e ujit apo cadren

Me zinxhir qe mbyllet pas rripave, ne pjesen e shpines per te ofruar me teper siguri

Dell ES1520P Essential Pro Slim Backpack 15, Up to 15.6 inches, Water  resistant, Padded handles and sleeves, Air mesh padded shoulder straps,  Black : Amazon.co.uk: Computers & Accessories

Me hapesire organizuese per te gjithe aksesoret

Me xhep ne pjesen e brendshme per te ndare hapesiren e vendosjes se laptopit, tabletit apo aksesoreve

Me 2 rripa ergonomike dhe pjesen e pasme me sistem ajrimi per te mundesuar ajrosje per shpinen dhe nese e mbani canten ne te dy rripat

Rripat jane te rregullueshem ne gjatesi

Veshja e jashtme vjen ne material rezistent ndaj ujit, qe siguron mbrojtje dhe material te thate te brendshem edhe ne kohe me shi

Mund ta merrni me vete ne udhetime, ne pune, per te qene te sigurt dhe ne komforditet te plote

Perbere nga material pro mjedisit, qe shpenzon 90% me pak uje, 62% me pak emetim te dioksidit te karbonit (CO2) gjate prodhimit dhe 29% me pak energji gjate ngjyrosjes

 

Permasat: 

Gjeresia: 31 cm

Thellesia: 13.97 cm

Lartesia: 42.9 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cante Laptopi Dell Essential 15 – ES1520P”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0