Cante Laptopi HP Backpack 15.6” Prelude

Original price was: L3.990,00.Current price is: L3.490,00.

Përshkrimi

Cante Laptopi HP Backpack 15.6” Prelude

  • Dizajn me stil dhe i thjeshte
  • Material i forte, i qendrueshem dhe rezistent ndaj ujit
  • Perdoret per laptope deri ne 15.6 inch

Përshkrimi

 

Cante Laptopi HP Backpack 15.6” Prelude

* Me stil, e forte dhe teper e thjeshte, canta e laptopit HP ofron ate qe ju duhet per laptopin dhe mjetet e tjera

* Perbere nga materiali Poliester, canta ofron lehtesi ne peshe

* Material kundra ujit, per te ofruar siguri

* Perdoret per laptope 13.3 inch, 14.2 inch deri ne 15.6 inch

* Xhepa per te vendosur celularin, kufje, mouse, adaptor dhe stilolapsa, secili ne vendin e tij

* Pesha: 380 gram

 

Permasat: 

Gjeresia: 31 cm

Thellesia: 10.5 cm

LArtesia: 45.5 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cante Laptopi HP Backpack 15.6” Prelude”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0