Cante Laptopi HP Briefcase Classic 15.6″

Original price was: L2.990,00.Current price is: L2.490,00.

Përshkrimi

Cante Laptopi HP Briefcase Classic 15.6″

  • Me dizajn te vecante
  • Material i forte dhe cilesor
  • E pershtatshme per laptop deri ne 15.6 inch

Përshkrimi

Cante Laptopi HP Briefcase Classic 15.6″

* Cante laptopi HP me dizajn te vecante

* Dizenjuar per te mundesuar nje organizim sa me te mire te laptopit dhe aksesoreve

* Dizenjuar me standardet e markes HP, duke siguruar nje material cilesor qe i reziston kohes

* Mbyllet me zinxhir te forte duke ofruar siguri per mjetet tuaja

* Rripi mund te hiqet apo te rregullohet sipas gjatesise qe deshironi

* Material rezistent ndaj ujit, qe siguron thatesi ne pjesen e brendshme

* Pesha: 440 gram

* Permasat: 41 x 31 x 8.5 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cante Laptopi HP Briefcase Classic 15.6″”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0