Cante NOTEBOOK SBOX NLS-3015B

Original price was: L2.090,00.Current price is: L1.690,00.

Përshkrimi

Cante NOTEBOOK SBOX NLS-3015B

  • Cante per laptop ne permasa deri 15.6 (inch)
  • Me nje ndarje me xhep dhe zinxhir dhe xhep ne pjesen e brendshme
  • Materiali 600D najlon
  • Me nje rrip qe rregullohet ne gjatesi dhe mund ta hiqni sipas deshires

Përshkrimi

Cante NOTEBOOK SBOX NLS-3015B

Cante mbajtese per laptop ne permasa deri ne 15.6 inch

Me dizajn te thjeshte praktike dhe komforte ne mbajtje

Ne ngjyre te zeze

Me nje ndarje me zinxhir me 2 koka qe mund ta hapni ne secilin kend te deshironi

Me nje xhep ne pjesen e perparme per te vendosur aksesore

Ne pjesen e brendshme vjen me nje ndarje per te vendosur bllokun e shenimeve apo aksesore te vegjel dhe me nje ndarje me lidhje me rrip per siguri shtese

Me doreze ergonomike per lehtesi transporti

Perbere nga material 600D najlon

Canta vjen ne material rezistent ndaj ujit, keshtu qe mund ta merni lehtesisht dhe gjate diteve me shi pa u shqetesuar

Vjen se bashku me nje rrip per ta mbajtur ne shpine qe vendoset me ane te kapeseve plastike dhe hiqet nese nuk e deshironi

Rripi mund te rregullohet ne gjatesi sipas deshires

Permasat e produktit: 42x 33 x 6 cm

 

Specifikat

MarkaSbox

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cante NOTEBOOK SBOX NLS-3015B”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0