Ftohes laptopi 17.3 GLACIER White Shark GCP-03

Original price was: L3.890,00.Current price is: L3.490,00.

Përshkrimi

Ftohes laptopi 17.3 GLACIER White Shark

  • Per laptop ne madhesi 17.3”
  • Me 2 porta USB 2.0
  • Me mbeshtetese per kembet
  • Ngjyra e zeze

Përshkrimi

 

Ftohes laptopi 17.3 GLACIER White Shark GCP-03

Ftohes laptopi i markes White Shark, ne modelin GCP-03

Perdoret per laptope per madhesi deri ne 17.3 inch

Me disa porta USB per lidhje me fisha

Me kembe mbeshtetese per te siguruar ventilimin e plote, ne cdo siperfaqe

Perbere nga material plastik dhe alumin, cka ofron peshen e lehte te produktit

Ne ngjyre te zeze

Karakteristika te tjera te produktit:

Shpejtesia e rrotullimit800
Niveli i zhurmes17-22 (deciBel)
Voltazhi5 Volt
Volumi i ajrit47 kubik per minute
Lidhja me pajisjenUSB 2.0
Numri i portave USB2

 

Permasat e produktit:

Pesha: 840 grame

Gjatesia e fishes: 0.6 metra

Permasat e ventilatorit: 17 cm

Permasat e produktit: 405 x 300 x 26 mm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ftohes laptopi 17.3 GLACIER White Shark GCP-03”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0