Ftohes Laptopi Gaming White Shark ICE-WIZARD

Original price was: L3.590,00.Current price is: L2.690,00.

Përshkrimi

Ftohese Laptop Gaming Esperanza

  • Ftohes per laptop deri ne 19 inch
  • Mbroni laptopin nga nxehtesia e tepert
  • Ngjyra e zeze
  • Parametrat : 29 x 36.5 x 5.4 cm

Përshkrimi

Ftohese Laptop Gaming Esperanza

Ftohes me ndricim Esperanza Alize

E pershtatshme per laptop ne madhesi deri ne 19 inch

Me nje ventilator per ftohje per te ruajtur laptopin tuaj nga nxehtesia e tepert

Ruani baterine e laptopit tuaj dhe punoni ne prakticitet

Laptopi juaj nuk mundeson ftohje te mjatueshme, duke siguruar ftohje te shpejte ne rrotullime dhe zhurme te shtuar

Rrjedha maksimale e ajrit eshte 76 cfm

Ne ngjyre te zeze, me ndricim LED

Karakteristika te tjera te produktit:

Shpejtesia maksimale e rrotullimit1000 rpm
Niveli i zhurmes21 dB
Madhesia maksimale e laptopit40.6 cm (16 inch)
MaterialiMetal, plastik
Rrjedha e ajrit76.7 m³/ ore
Numri i shpejtesive te ventilatorit6
Numri i portave USB2

 

Permasat e produktit:

Gjeresia: 400 mm

Thellesia: 288 mm

Lartesia: 36 mm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ftohes Laptopi Gaming White Shark ICE-WIZARD”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0