Kufje Genius Gaming, HS-G560, Black

Original price was: L4.690,00.Current price is: L4.290,00.

Përshkrimi

Kufje Genius Gaming, HS-G560, Black

Personalizohuni me shume me kufjet Genius.

Izolim total i veshit me jasteke te medhenj (40mm) dhe shume komode.

Mikrofon i integruar per biseda online dhe kontroll volumi.

Përshkrimi

Kufje Genius Gaming, HS-G560, Black

Personalizohuni me shume me kufjet Genius.

Izolim total i veshit me jasteke te medhenj (40mm) dhe shume komode.

Mikrofon i integruar per biseda online dhe kontroll volumi.

Lidhje me fishe jack 3.5mm.

Gjatesia e kabellit 2 meter.

Pesha 257 gr

Frekuenca: 20Hz-20K Hz

Specifikat

Garancia1 Vit

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kufje Genius Gaming, HS-G560, Black”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0