Tapet Mouse Esperanza EA137K

Original price was: L1.490,00.Current price is: L990,00.

Përshkrimi

Tapet Mouse Esperanza EA137K

  • Mousepad Esperanza qe pershtatet me formen e kycit te dores
  • Operon per te gjithe llojet e mouse: me sensor optik apo lazer
  • Preciz ne levizjen e Mousit
  • Nuk rreshket
  • Permasat: 230x190x20mm

Përshkrimi

 

Tapet Mouse Esperanza EA137K

Mousepad i krijuar per te punuar me mouse optike dhe lazer.

Ofron levizje te mausit me saktesi te larte dhe precizion

Pershtatet me formen e kycit te dorës, duke ndihmuar ne mbajtjen e tyre

ne pozicionin e duhur dhe parandalon lodhjen gjate punes.

Veshur me material te lehte per t’u pastruar.

Baza jo e rreshqitshme parandalon rreshqitjen e tij mbi tavoline.

Dimensionet: 230x190x20mm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tapet Mouse Esperanza EA137K”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0