Mikrofon Esperanza Studio Pro

Original price was: L1.990,00.Current price is: L1.690,00.

Përshkrimi

Mikrofon Esperanza Studio Pro

  • Per Audio Crystal Clear ne cilesi te larte
  • Tripod i rregullueshem sipas deshires
  • I pershtatshem per te gjitha pajisjet dhe aplikacionet
  • Lidhet me fish jack 3.5 mm

Out of stock

Përshkrimi

Mikrofon Esperanza Studio Pro

Mikrofon Esperanza Studio Pro eshte nje nga mikrofonat me te mire me buxhet fale cilesise se saj te paster te zerit

Me tripod qe vjen ne paketim ne menyre qe ju mund ta montoni ku ose si te doni

E pershtatshme me te gjitha pajisjet dhe aplikacionet audio perfshire dhe VolP

E perputhshme me te gjitha pajisjet audio me porte jack 3.5 mm

Specifika te tjera te Mikrofonit:

Frekuenca 20Hz – 20kHz
Sensitiviteti-38dB ± 2dB
Gjatesia e Kabllit1.8m
Lidhja3.5mm Jack

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mikrofon Esperanza Studio Pro”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0