Maus Wireles + Mauspad Gaming Redragon 2In1 M652-BA

Original price was: L2.990,00.Current price is: L2.190,00.

 Pershkrimi

  • Maus Wireles + Mauspad  Gaming Redragon 2In1 M652-BA
  • Marka: Redragon
  • Ngjyra: e zeze

Përshkrimi

Maus Wireles + Mauspad  Gaming Redragon 2In1 M652-BA

Wireless Mouse & Mouse Pad Set: Vjen me nje Mouse optik wireless M652 me marres nano dhe nje bllok Mouse me madhesi te pershtatshme per perdorimin tuaj te perditshem. Maus optik me vale 2.4G me rezolucion deri ne 2400 DPI dhe nje tastiere mausi. Mausi ka 5 nivele te rregullueshme DPI dhe 2 nivele votimi. Jetegjatesia e gjate dhe kursimi i energjise ne modalitetin e fjetjes eshte perparesia me e madhe e ketij mausi.Eshte ne perputhje me sistemet operative Windows 7/8/10 / XP, Vista7 / 8, Linux dhe Mac. Mbeshtetja e mausit eshte gjithashtu e papershkueshme nga uji, e lehte per t’u pastruar dhe lare.

Kurseni kohen tuaj ne kerkim te Mouse it dhe bllokut te Mousit veçmas nga miliona ne treg.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Maus Wireles + Mauspad Gaming Redragon 2In1 M652-BA”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0