Mouse Gaming Esperanza MX401 HAWK Black-Green

Original price was: L2.290,00.Current price is: L990,00.

Përshkrimi

Mouse Gaming Esperanza MX401 HAWK Black-Green

  • Ne modelin MX401 Hawk
  • Me sensor optik sensitivitet 2400 DPI
  • Me 7 butona per lehtesi perdorimi
  • Ne ngjyre te zeze dhe jeshile

Përshkrimi

 

Mouse Gaming Esperanza MX401 HAWK Black-Green

Mouse optik gaming ne modelin MX401 Hawk

Ne ngjyre te zeze, me logon, pjese anesore dhe detaje ne ngjyre jeshile

Me 7 butona, qe sigurojne lehtesi ne perdorim, per te ofruar prakticitet dhe lehtesi ne perdorim

Lidhet me pajisjen me fishe USB 2.0, me gjatesi kabulli 1.5 m

Me sensorin optik qe kap sinjalet fale rrezeve LED te drites, me sensitivitet 2400 DPI

 

Karakteristika te tjera:

Mouse funksional dizenjuar specifikisht per gamers

Me sensor optik preciz ne rezolucion nga 800/1200/1600/2400 per te gjetur pozicionin e duhur te kursorit

Me nje celes te posacem “Double Click”

Dizajni ergonomik dhe materialet e perdorura ndalojne djersitjen dhe lodhjen e duarve gjate perdorimit

Butonat e vendosur ne pjesen anesore do shpejtojne operimin ne web

I pershtatshem per perdorim per ore te gjata ne lojerat gaming

Pershtatet me sistemet e operimit MS Windows 98/2000/Me/NT/XP/Vista/7/8/10, Unix, Mac OS 8.6, Linux 2.6 apo versione me te reja

Pesha: 110 gr

Gjatesia: 130 mm

Gjeresia: 75 mm

Lartesia: 42 mm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mouse Gaming Esperanza MX401 HAWK Black-Green”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0