Mouse Trust GXT 165 Celox RGB

Original price was: L4.990,00.Current price is: L4.490,00.

Përshkrimi

Mouse Trust GXT 165 Celox RGB

  • Me precizion te larte, saktesi ne veprim, ideale per videogamersa
  • Me 8 butona qe mund t’i rregulloni sipas deshires
  • Me ndricim te dritave, per te zgjedhur ju ndricimin qe deshironi

Përshkrimi

Mouse Trust GXT 165 Celox RGB

* Me precizion te larte, pershtatshmeri dhe saktesi ne veprim, mouse gaming do ju vendose nje hap para kundershtareve tuaj

* Qendroni ne kontroll te te gjitha veprimeve tuaja ne loje dhe fale butonave te programueshem behuni gati per te perballuar cdo sfide

 

Precizioni i larte i sensoreve optike do te coje lojen tuaj ne nje nivel tjeter

* Rregulloni me lehtesi ndjeshmerine e levizjes se mouse (800-10.000 dpi) sipas deshires suaj, perfekt per videogame

* Ju mund ta shtoni ose ta ulni peshen e mouse sipas deshires, me 4 monedha metalike

Me dizajn ergonomik dhe vendosje praktike te butonave, me pjesen e kthyer ne anesore, per te siguruar perdorimin e shpejte, praktik te mouse gjate lojerave

 

Me 8 butona te programuar

Mausi ka memorie te brendshme ku 8 butonat mund te programohen sipas deshires dhe te kryejne funksione sipas deshires tuaj

Te jep mundesine deri ne 8 konfigurime (plane) te butonave qe per lojra te ndryshme mund te kene komanda te ndryshme

Multi color. me ndricim qe mund ta zgjidhni sipas deshires

 

Video Demonstruese:

 

Specifikat

MarkaTrust
Garancia1 Vit
Lidhja me pajisjenLidhje me fishe USB
Gjatesia e kabullit1.8m

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mouse Trust GXT 165 Celox RGB”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0