Mouse White Shark MOUSE GM-5007 GALAHAD / 6.400 DPI -White

Original price was: L3.290,00.Current price is: L2.490,00.

Përshkrimi

Mouse White Shark MOUSE GM-5007 GALAHAD / 6.400 DPI -White

Ideal per lojra me nje rreze optike te avancuar qe shkon deri ne 6400 Dpi

Dizanj unik 6D dhe me 6 butona per saktesi gjate lojrave tuaja qe krijon sensorin Optical

Përshkrimi

Mouse White Shark MOUSE GM-5007 GALAHAD / 6.400 DPI -White

Ideal per lojra me nje rreze optike te avancuar qe shkon deri ne 6400 Dpi

Dizanj unik 6D dhe me 6 butona per saktesi gjate lojrave tuaja qe krijon sensorin Optical

Fale butonit DPI mundësohet kalimiDERI NE 6400 DPI

I pershtatshem per 98SE/ 2000/ XP/ Vista/ 7/ 8/ 10 i Mac OS

Instalohet lehtesisht ne PC ose laptopin tuaj me ane te fishes lishese USB 2.0

Ka nje soft per te konfiguruar butonat.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mouse White Shark MOUSE GM-5007 GALAHAD / 6.400 DPI -White”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0