KREM FYTYRE DITE STIMULUES ORGANIK

Original price was: L5.856,00.Current price is: L4.986,00.

Kremi stimulues eshte nje krem dite hidratues dhe shkelqyes, i bute, lehtesisht i perthithshem nga lekura dhe i pershtatshem si baze per make up.
I pasur me ekstrakt Ganoderma lucidum, Vitamine E, acid ialuronik dhe Luminescine ekstrakt ndricues vegjetal, i siguron lekures nje hidratim te balancuar per te gjitha llojet e lekurave dhe I jep nje shkelqim te jashtezakonshem.
Mbron lekuren nga rrezet e diellit (UVA dhe UVB) te cilat shkaktojne plakjen.

Kremi stimulues eshte nje krem dite hidratues dhe shkelqyes, i bute, lehtesisht i perthithshem nga lekura dhe i pershtatshem si baze per make up.
I pasur me ekstrakt Ganoderma lucidum, Vitamine E, acid ialuronik dhe Luminescine ekstrakt ndricues vegjetal, i siguron lekures nje hidratim te balancuar per te gjitha llojet e lekurave dhe I jep nje shkelqim te jashtezakonshem.
Mbron lekuren nga rrezet e diellit (UVA dhe UVB) te cilat shkaktojne plakjen.
Cilesia e perberesve baze dhe formulimi e bejne kete produkt teresisht delikat, te pershtatshem edhe per lekurat me te ndjeshme. Perfekt per pjesen e qafes dhe dekoltese.

Ne mengjes, pas nje pastrami te kujdesshem te fytyres, aplikoni nje shtrese te holle te kremit Biostimulative mbi fytyre dhe ne pjesen e qafes dhe dekoltese dhe masazhojeni me levizje rrethore. Lereni per nje minute dhe pastaj mund te vazhdoni me makiazhin qe deshironi.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KREM FYTYRE DITE STIMULUES ORGANIK”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0