MASTER

Original price was: L1.848,00.Current price is: L1.638,00.

Xhel-serumi me shumë përdorime është një koncentrat ekstraktesh dhe përbërësish aktivë natyralë me veti freskuese, qetësuese, dekongestante, balsamike, antiseptike, kundër kruarjes, analgjezike, vazodiluese dhe anestezike.
Kombinimi i veçantë i vajit esencial të kamforit dhe mentolit i jep produktit një veprim afatgjatë të nxehtë/të ftohtë falë pranisë së mentillaktatit.

Xhel-serumi me shumë përdorime është një koncentrat ekstraktesh dhe përbërësish aktivë natyralë me veti freskuese, qetësuese, dekongestante, balsamike, antiseptike, kundër kruarjes, analgjezike, vazodiluese dhe anestezike.
Kombinimi i veçantë i vajit esencial të kamforit dhe mentolit i jep produktit një veprim afatgjatë të nxehtë/të ftohtë falë pranisë së mentillaktatit.
Udhëzohet veçanërisht në rast dhimbje koke, efektive kundër të përzierave, sëmundjeve të lëvizjes dhe për të lehtësuar dhimbjet e muskujve. Dhuron mirëqenie dhe u jep lehtësi këmbëve të lodhura dhe të rënduara.
I shkëlqyer si një agjent qetësues për të luftuar irritimin dhe kruarjen e lëkurës pas pickimit të insekteve.
I pasur me vitaminë E, vitamina të grupit B dhe Omega-3, xhel-serumi ka veti hidratuese, zbutëse dhe ushqyese që ndihmojnë kundër plakjes qelizore duke mbrojtur lipidet e membranave qelizore dhe duke nxitur rigjenerimin e lëkurës

Aplikojeni direkt në zonën që do të trajtohet duke përdorur mjetin “”roll-on”” praktik dhe prisni derisa të absorbohet në mënyrë natyrale.
Përdorni edhe disa herë në ditë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MASTER”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0