SERUM ANTIRRUDHE FYTYRE DHE DEKOLTE

Original price was: L6.604,00.Current price is: L5.644,00.

Serumi i fytyres i cili permban permban ekstrakte te Ganoderma lucidum, acid ialuronik, glukonolakton dhe luminescine, eshte nje trajtim i fuqishem antirrudhe, i formuluar specifikisht per te zbutur linjat dhe rrudhat te cilat shfaqen nga levizjet e mimikes, sic jane rrudhat me te thella te ballit, te konturit te syve dhe vijat e holla rreth buzeve.

Serumi i fytyres i cili permban permban ekstrakte te Ganoderma lucidum, acid ialuronik, glukonolakton dhe luminescine, eshte nje trajtim i fuqishem antirrudhe, i formuluar specifikisht per te zbutur linjat dhe rrudhat te cilat shfaqen nga levizjet e mimikes, sic jane rrudhat me te thella te ballit, te konturit te syve dhe vijat e holla rreth buzeve.
Qe nga aplikimi i pare (fale efektit shkelqyes) keto do te reduktohen, lekura do te duket me e re, elastike dhe e shendritshme.

Ky serum eskluziv, me nje butesi mendafshi, aplikohet ne mengjes dhe ne mbremje, perpara trajtimit te perditshem rutine, ne nje lekure te patrukuar dhe te paster. Perhapeni me mollzat e gishtave ne te gjithe fytyren dhe ne qafe.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SERUM ANTIRRUDHE FYTYRE DHE DEKOLTE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0