VERA CREAM

Original price was: L2.155,00.Current price is: L1.915,00.

HIDRATUES – QETËSUES
Krem i formuluar për një lëkurë të butë si kadife. Përmban përbërës aktivë me veprim hidratues dhe antioksidant, si niseshteja e orizit dhe ekstrakti i propolisit, freskues dhe qetësues*, si ekstrakti i kamomilit, gjithashtu ideal edhe për lëkurat më delikate. Së fundi, ai përmban një përbërje me bazë algash detare që ndihmojnë në ruajtjen e ekuilibrit fiziologjik të florës së lëkurës.

HIDRATUES – QETËSUES
Krem i formuluar për një lëkurë të butë si kadife. Përmban përbërës aktivë me veprim hidratues dhe antioksidant, si niseshteja e orizit dhe ekstrakti i propolisit, freskues dhe qetësues*, si ekstrakti i kamomilit, gjithashtu ideal edhe për lëkurat më delikate. Së fundi, ai përmban një përbërje me bazë algash detare që ndihmojnë në ruajtjen e ekuilibrit fiziologjik të florës së lëkurës.
* aktivitetet referuar përbërësve të përmbajtura në të
PËRMBAN
Bioflor Balance Complex
Niseshte orizi
Ekstrakt i propolisit
Ekstrakt kamomili
Produkt i përshtatshëm për veganët, i realizuar pa substanca me origjinë shtazore.

Aplikojeni çdo ditë, edhe në mëngjes dhe në mbrëmje, në fytyrë ose lëkurën e trupit të pastruar më parë, duke masazhuar derisa të përthithet plotësisht dhe duke shmangur kontaktin me sytë dhe mukozat.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “VERA CREAM”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0