VIMANA

Original price was: L1.054,00.Current price is: L934,00.

Krem që përkëdhel duart, i realizuar me vaj argani, gjalpë shea dhe ekstrakt organik i tërshërës që i japin lëkurës elasticitet dhe një pamje rinore falë vetive të tyre antioksidante, kundër plakjes dhe zbutëse.

Krem që përkëdhel duart, i realizuar me vaj argani, gjalpë shea dhe ekstrakt organik i tërshërës që i japin lëkurës elasticitet dhe një pamje rinore falë vetive të tyre antioksidante, kundër plakjes dhe zbutëse. Një krem që përthithet lehtësisht dhe e lë lëkurën të butë dhe të hidratuar.Produkt i përshtatshëm për veganët, i realizuar pa substanca me origjinë shtazore.

Aplikojeni në duar derisa të përthithet plotësisht. Riaplikojeni sa herë që e ndieni të nevojshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “VIMANA”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0