EXTREME LIP WATERPROOF N.8

Original price was: L1.828,00.Current price is: L1.588,00.

Extreme Lip Waterproof n.8

Revolucioni i nuancës për buzët, një krem likuid me formulim me qëndrueshmëri të lartë, ideal për ata që nuk duan të prekin buzëkuqin e tyre gjatë ditës dhe të ndihen gjithmonë të rregullt.

 

Extreme Lip Waterproof n.8

Revolucioni i nuancës për buzët, një krem likuid me formulim me qëndrueshmëri të lartë, ideal për ata që nuk duan të prekin buzëkuqin e tyre gjatë ditës dhe të ndihen gjithmonë të rregullt.

Këshillohet përdorimi i gjalpit të kakaos para se të aplikoni produktin.

Produkti është rezistent ndaj ujit dhe i tretshëm në yndyrë.

Ngjyrat reale mund të ndryshojnë nga ato në video

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “EXTREME LIP WATERPROOF N.8”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0