AirVal Mickey Mouse Set cante + EDT 50ml + Xhel dushi

Original price was: L2.990,00.Current price is: L2.290,00.

Përshkrimi

AirVal Mickey Mouse Set cante 

  • Cante, parfum Mickey Mouse 50ml dhe xhel dushi 100 ml
  • Me arome baze te pishes dhe aromat: limon, portokall dhe qitro
  • Komplet ideal per dhurate per femijet adhurues te Mickeyt

Përshkrimi

AirVal Mickey Mouse Set cante + EDT 50ml + Xhel dushi

Set per femije, komplet dhuratash me aroma Mickey Mouse do te jete nje surprize e mrekullueshme per cdo femije

Sillni pak argetim tek te vegjelit tuaj me nje arome te bukur ne nje dizajn lozonjar qe shfaq personazhin e tyre te preferuar

Karakteristikat: seti vjen ne nje paketim te mrekullueshem qe bie ne sy, i mahnitshem si dhurate

Seti permban: Xhel dushi 100 ml, parfum 50 ml dhe canten me personazhin Mickey Mouse

Mickey prezanton dashurine dhe optimizmin qe kemi

Ishte i pari personazh Disney qe mori famen dhe yllin ne Walk of Fame ne Hollywood

Edhe pse 92 vjec si karakter vizatimor, Mickey vazhdon te ngelet ikone dhe ne produkte

Aromat ne shkrepjen e pare jane limoni, portokalli dhe qitro

Aroma baze eshte pisha

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “AirVal Mickey Mouse Set cante + EDT 50ml + Xhel dushi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0