AirVal Set cante Spiderman + EDT 50ml + Xhel dushi 300ml

Original price was: L3.700,00.Current price is: L2.990,00.

Përshkrimi

  • AirVal Set cante Spiderman
  • Parfum Spiderman 50ml
  • Xhel dushi Spiderman 300ml

Përshkrimi

AirVal Set cante Spiderman + EDT 50ml + Xhel dushi 300ml

Sillni pak argetim tek te vegjelit tuaj me nje arome te bukur ne nje dizajn lozonjar qe shfaq personazhin e tyre te preferuar.

Seti permban: Xhel dushi 300 ml, parfum 50 ml dhe canten me personazhin Spiderman.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “AirVal Set cante Spiderman + EDT 50ml + Xhel dushi 300ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0