Parfum La Vie Est Belle per Femra 30 ml

Original price was: L10.950,00.Current price is: L8.950,00.

Përshkrimi

Parfum Origjinal “La vie est belle”, nje shprehje frenge qe do te thote “Jeta eshte e bukur”

Nje arome te jashtezakonshme me thellesi dhe komplekse.

Feminiliteti i Lancôme eshte nje zgjedhje e perqafuar nga grate, jo nje standard i imponuar.

Zgjedhja e duhur per te zbukuruar ditet tuaja

 

Përshkrimi

Parfum Origjinal “La vie est belle”, nje shprehje frenge qe do te thote “Jeta eshte e bukur”

Nje arome te jashtezakonshme me thellesi dhe komplekse.

Feminiliteti i Lancôme eshte nje zgjedhje e perqafuar nga grate, jo nje standard i imponuar.

Zgjedhja e duhur per te zbukuruar ditet tuaja

Aroma e feminitetit te lumtur do ju shoqeroje cdo dite. Arome qe e ben jeten me te bukur.

Sasia: 30 ml.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Parfum La Vie Est Belle per Femra 30 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0