Parfum Nesti Dante Regina di Peonie + Sapuni Falas

Original price was: L6.990,00.Current price is: L5.990,00.

Përshkrimi

Seti “Dashuri dhe Kujdes” per njeriun e zemers

Seti permban parfumin dhe sapunin me te njejten arome “Regina di Peonie”

Nje arome shperthyese dhe dehese e petaleve te peonit, nje lule e cila simbolizon optimizmin dhe bukurine e perjetshme

 

Përshkrimi

Seti “Dashuri dhe Kujdes” per njeriun e zemers

Seti permban parfumin dhe sapunin me te njejten arome “Regina di Peonie”

Nje arome shperthyese dhe dehese e petaleve te peonit, nje lule e cila simbolizon optimizmin dhe bukurine e perjetshme

Parfumi eshte nje perzierje vajrash dhe esencash te ndryshme me perqendrim te dyfishte te cilat perputhen me se miri me lekuren

Sapun vegjetal i krijuar me perberesit me te mire dhe cilesore

Sasia e parfumit 100 ml

Pesha e sapunit 250 g

Produkti eshte vegan

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Parfum Nesti Dante Regina di Peonie + Sapuni Falas”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0