Mbajtese Magnetike per Qafen

Original price was: L990,00.Current price is: L290,00.

 

Përshkrimi

Mbajtese Magnetike per Qafen

  • Mbajtese qafe me ngrohje termike
  • Ky eshte produkt i rekomanduar 100% nga mjeku
  • Per te gjithe ata qe kane probleme me dhimbjet e qafes
  • Me teknologjine e magnetit dhe turmalines
  • Magnetet aktivizohen per terapi te nxehte te thelle ne 20 minuta

Përshkrimi

Mbajtese Magnetike per Qafen

Keni dhimbje te vazhdueshme te qafes? Asnje masazh qe ju bejne nuk ben efekt?

Ky eshte produkt i rekomanduar 100% nga mjeku

Per te gjithe ata qe kane probleme me dhimbjet e qafes si dhimbje te muskujve te qafes,

dhimbjet cervikale, spondeliatroza etj

Me teknologjinë e magnetit dhe turmalines

Magnetet aktivizohen per terapi te nxehte te thelle ne 20 minuta

Provoni Mbajtesen Magnetike Terapeutike te Qafes!

Stimulimi termoelektrik i saj ndikon ne te gjithe trupin.

E perbere nga magnete te perhershme, ajo gjithashtu permban turmaline,

pluhur qeramik nano funksional dhe materiale specifike te ngrohjes.

Me efekte dyfish termoelektrike dhe piezoelektrike, formon nje fushe magnetike qe rezonon ne trupin e njeriut.

Mund te permiresoje qarkullimin e gjakut, promovoje nxitjen e metabolizmit dhe imunitetit.

Mund ta perdorin ata qe kane hiperplasia te kockave, dhimbje qafe,

dhimbje kockash ose simptoma te tjera te terapise hipertermike.

E thjeshte per tu perdorur, komode dhe e sigurte.

Fillon te funksionoje 20 minuta pasi e ke vendosur.

Rekomandohet te perdoret 2-3 ore ne dite.

Nese ju skuqet lekura eshte normale.

Me kalimin e kohes, intensiteti i nxehtesise do te dobesohet ndersa koha e nxehtesise do te zgjatet.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mbajtese Magnetike per Qafen”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0