Abazhur i personalizuar `Moon Lamp`

Original price was: L3.990,00.Current price is: L3.200,00.

Përshkrimi

Abazhur i personalizuar `Moon Lamp`

  • Dhurata perfekte per cdo moshe
  • Abazhuri “Moon Lamp” i personalizuar me gdhendje
  • Me pult komandimi per fikje ndezje dhe ndryshim ngjyre te drites

Përshkrimi

 

Abazhur i personalizuar `Moon Lamp`

Dhurata perfekte per cdo moshe

Abazhuri “Moon Lamp” i personalizuar me gdhendje.

Me pult komandimi per fikje ndezje dhe ndryshim ngjyre te drites

Ju zgjidhni shprehjen qe deshironi dhe na e dergoni per ta realizuar mbi ambazhur

Globi eshte me touch dhe punon me bateri dhe karikim.

Permasat 20 x 20 cm

Shenim:

*Ky eshte nje produkt i personalizuar i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar

*Produktet  jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Abazhur i personalizuar `Moon Lamp`”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0