Bestway Tende Plazhi 200x120x95cm

Original price was: L3.790,00.Current price is: L3.190,00.

Përshkrimi

Bestway Tende Plazhi 200 x 120 x 95 cm

  • Tende plazhi Bestway per 2 persona
  • Mund ta merrni ne plazh, piknik, peshkim
  • Instalohet lehtesisht ne pak minuta
  • Certifikuar per mbrojtje nga rrezet UV 80

Out of stock

Përshkrimi

 

Bestway Tende Plazhi 200 x 120 x 95 cm

Plazh, diell, det dhe tenda komforte per pushimet ne relaks te plote

Tenda e plazhit Bestway vjen ne formatin per 2 persona, duke ofruar mbrojtje nga rrezet e demshme UV

Shijoni diellin, detin dhe mbrohuni nga rrezet e demshme ne te njejten kohe

Vleresuar sipas UPF 80 per te kontribuar ne mbrojtjen nga rrezet e demshme ashtu si kremi i diellit

Vleresimi UPF 80 tregon se materiali poliester me te cilin perbehet tenda ofron mbrojtje ndaj diellit UPF nga 40 tregon per mbrojtje te shkelqyeshme nga dielli

E pajisur me 4 kunja per ta vendosur ne toke dhe me nje qese rere te ngjitur ne pjesen anesore te tendes (ne rast se fryn ere me teper mund te mbushni qesen me me teper rere)

Mund ta merrni me vete ne plazh, pushime, kamping, piknik, peshkim, park per te lexuar nje liber apo per te pushuar ne rehati te plote dhe te mbrojtur nga rrezet e diellit

Mund ta instaloni lehtesisht ne vetem 8 minuta nga 2 persona

Paketohet lehtesisht, ku mund ta merrni me vete ne canten e perfshire ne paketim

Bestway Strandtent - Pavillo - 2-Persoons - UV80 Zonbescherming - incl. Tentharingen - Zandzakken voor Stabiliteit - 200 x 120 x 95 CM

 

Permasat e produktit:

Pesha: 1.11 kg

Gjatesia: 2 m

Gjeresia: 0.95 m

Lartesia: 120 m

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bestway Tende Plazhi 200x120x95cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0