Peshqir plazhi Watermelon 150 cm

Original price was: L3.950,00.Current price is: L3.750,00.

Përshkrimi

  • Peshqir plazhi Watermelon
  • 100% peshqir plazhi mikrofiber
  • Nje peshqir modern ne forme shalqini
  • Peshqir me model te njeanshem
  • Lahet ne 40 ° C
  • Diametri 150 cm

Përshkrimi

Peshqir plazhi Watermelon 

Peshqiri modern i plazhit Lubenica eshte nje zgjedhje e pagabueshme per plazh, pishine, piknik.

Peshqiri cilesor i plazhit Lubenica eshte bere teresisht nga mikrofibra dhe thith lageshtine mire.

Qendrueshmeria e jashtezakonshme, thithja dhe tharja e shpejte ju lejojne te perdorni peshqirin per nje kohe me te gjate.

Peshqiri lahet ne 40 ° C.

Diametri 150 cm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Peshqir plazhi Watermelon 150 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0