Pishine Intex 4 Unaza me Ngjyra 168×46 cm

Original price was: L3.999,00.Current price is: L3.499,00.

Përshkrimi

Pishine per femije Intex 168 x 46 cm

  • Pishine per femije Intex ne ndarje me 4 rrathe
  • Me kapacitet 780 litra
  • Perbere nga material vinil PVC rezistent

Përshkrimi

Pishine per femije Intex me 4 rrathe

* Pishine rrethore per femije me 4 rrathe

* Argetohuni dhe luani edhe ne oborrin e shtepise suaj njesoj sikur te jeni ne plazh

* Ne kapacitet 780 litra per te luajtur apo mesuar notin si ne nje pishine te vertete

* Mund ta mbushni me uje apo dhe me lodra plazhi

* Me dysheme te bute, te fryre per te ofruar mbeshtetje per femijen

* Pajisur dhe me nje tape kullimi qe mundeson derdhjen e ujit ne rast se nuk do e perdorni me pishinen, duke iu kursyer kohen dhe rremujen

* Lartesia 46 cm mundeson mbeshtetje dhe siguri per femijet, duke menduar per te qene sa me komod dhe per te luajtur pa u shqetesuar

* Perbere nga material vinil PVC qe ofron rezistence te larte ndaj presionit fizik te ushtruar

* Te 4 ndarjet qe formojne 4 rrathe ne ngjyre jeshile, roze, te verdhe dhe te kuqe

INTEX Sunset Glow Inflatable Pool - 66" x 18"

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pishine Intex 4 Unaza me Ngjyra 168×46 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0