Çantë spiderman

Original price was: L7.490,00.Current price is: L5.490,00.

Përshkrimi

Cante shpine me dizajn personazhin e Spider Man.

3 xhepa me mbyllje me zinxhir.

2 xhepa anesore me llastik.

Përshkrimi

 

Cante shpine me dizajn personazhin e Spider Man.

3 xhepa me mbyllje me zinxhir.

2 xhepa anesore me llastik.

Canta ka mbeshtetje ergonomike dhe rripat jane te mbushura me sfungjer. Qe canta te mbahet sa me lehte nga femijet dhe te mos shkaktoje probleme me qendrimin apo kurrizin e femijeve.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Çantë spiderman”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0