Blender – Rosmarino Infinity 5

Original price was: L9.990,00.Current price is: L4.490,00.

Përshkrimi

  • Blender Infinity, Rosmarino
  • Fuqia 500W
  • Blender 2 ne 1 i dizenjuar per permbushjen e nevojave specifike ne kuzhinen tuaj, sic eshte bluarja ose copetimi/grirja.
  • Supe kremi, brume petullash, smoothie, mishin etj.
  • E lehte per t’u perdorur dhe e lehte per t’u pastruar.
  • Me kapacitet deri ne 1.5 Liter.

Out of stock

Përshkrimi

 

Blender Infinity, Rosmarino

Nepogrešljiv pomočnik pri ustvarjanju hitrih in zdravih napitkov

 

Mikseri i nevojshem per çdo kuzhine.

Blender tavoline Rosmarino Infinity Easy Mix eshte nje aksesor i shpejte ne kuzhinen tuaj per te gjitha vaktet tuaja te dites,

nga mengjesi, dreka, pasditja dhe deri ne darke.

4 tehe inox lejojne pergatitjen e pijeve te ndryshme frutash ose perimesh, vaktet e femijeve dhe per te arritur nje strukture te holle smoothie, salcash ose supash.

Fuqia e motorit 500 W, 2 shpejtesi dhe funksioni shtese i pulsit do t’ju kenaqi.

Ne enen e bollshme 1.5 litershe me matese, do te shijoni pergatitjen e vakteve per te gjithe familjen.

Dizajni minimalist ne te bardhe me detaje te zeza do t’i beje pershtypje te gjithe dashamiresve te pergatitjes se ushqimeve te shendetshme por te shpejta.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Blender – Rosmarino Infinity 5”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0