Ekspres – Ariete Modern 1318/RD

Original price was: L39.490,00.Current price is: L31.490,00.

 

Përshkrimi

Ekspres Ariete Modern 1318/RD

  • Mulli kafeje me bombol me hapesire nxjerrese
  • Filtroni per 1 ose 2 gota
  • Presion 15 bar
  • Fikje automatike
  • Kapucinator

Përshkrimi

Ekspres Ariete Modern 1318/RD

Stili dhe funksionaliteti jane dy tiparet kryesore te Linjes Modern nga Ariete qe shprehet ne menyren perfekte nga aparati i kafese

Dizajni i sofistikuar dhe lehtesia e perdorimit e bejne kete makine ekspresi nje domosdoshmeri per njohesit e vertete te kafese qe dine te vleresojne aromen e pagabueshme te kafese se bluar

Ne fakt, fale mullirit te integruar te kafese ju mund te bluani kokrrat e kafese direkt ne shtepi, duke leshuar aromen e pluhurit te fresket te bluar gati per t’u transformuar ne nje ekspres te nxehte dhe kremoz

Ekspresi punon ne 15 bar presion dhe mund te vendosni te pergatitni 1 ose 2 filxhane kafe ne te njejten kohe

Me beresin e qumeshtit mund te pergatitni edhe shkumen per kafe makiato ose kapucino

Me aparatin e kafese Moderna mengjesi juaj do te kete stil dhe shije unike!

Kafe e fresket e bluar per njohes te vertete te kafes

Nga kokrrat, tek ekspresi qe preferoni ne pak caste

Zgjidhni perzierjen tuaj te preferuar dhe shijoni kafen qe keni dashur gjithmone direkt ne shtepine tuaj

 

 

 

Shkume qumeshti per kapucinon tuaj

Nese nuk mund te heqesh dore nga nje kapucino e shkumezuar ne mengjes, aparati i kafese nga linja Modern do te beje do mengjes me te miren qe mund te deshironi

 

 

Specifikat

MarkaAriete
Garancia2 Vite
Fuqia ne Watt920 – 1080 W

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ekspres – Ariete Modern 1318/RD”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0