Ekspres kafeje

Original price was: L6.990,00.Current price is: L4.990,00.

Përshkrimi

Ekspres kafeje

  • Pergatisni pijen e preferuar: kafe, caj apo dhe cokollate te ngrohte
  • Per kafe te shkurter, te gjate, decafeinato, amerikano, espresso
  • Me panel kontrolli me prekje
  • Me depozite uji ne kapacitet 1.5 litra

Përshkrimi

Ekspres kafeje

Dizenjuar per te apasionuarit e kafes, qe dine ta shijojne dhe ju ofrojne kafe cilesore

Duke menduar per te gjithe familjen, e pershtatshme dhe per te ofruar cokollate te ngrohte apo dhe caj edhe per ata qe nuk e konsumojne kafen

Pergatisni pijet e ngrohta ne dimer gati per 60 sekonda

Per kafe te gjate, espresso, americano, decaffeinato, caj dhe cokollate te ngrohte

Ne ngjyre te zeze, me detaje te ngjyres gri

Hapet lehtesisht ne te dyja dyert e hapjes gri ne pjesen e perparme

Me panel kontrolli me prekje per te treguar:

– Butoni per kontrollin e ekspresit

– Butoni ne pjesen e siperme qe tregon se ka pak uje

– 3 butonat ne pjesen e poshtme qe tregojne nivelin e kafes/cajit/cokollates qe deshironi

Per te mbushur me uje, mjafton te terhiqni mbajtesen ne pjesen e pasme, ta mbushni me uje

Per te kontrolluar mbledhjen e kapsulave, mjafton te terhiqni mbajtesen e gotes ne pjesen e perparme (ekspresi mbledh deri ne 8 kapsula; keshillphet ta zbrazni periodikisht)

Kapsulen mund ta vendosni lehtesisht duke terhequr kapakun gri ne pjeeen e siperme

Hapeni gjithmone kapakun siper deri ne fund kur te vendosni kapsulen

Ndizet lehtesisht ne butonin ne pjesen e pasme

Karakteristika te tjera te produktit:

Voltazhi230-240 Volt
Frekuenca50 Hz
Fuqia e makinerise48 Watt
Fuqia e nxehjes se ujit1000 Watt
Kapaciteti i ujit1.5 litra
Gjatesia e kabullit1.3 metra

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ekspres kafeje”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0