Mixer dore – Rosmarino Infinity

Original price was: L3.990,00.Current price is: L2.990,00.

Përshkrimi
Mikser Dore Rosmarino Infinity

Blender perizieres me 6 nivele shpejtesie
Funksion turbo shtese per shpejtesi gatimi
Material celik inoks
Buton per te hequr menjehere rrahesit
Permasat: 19.5 x 15.5 x 8.5 cm

Out of stock

Mikser Dore Rosmarino Infinity
Mikseri perzieres Rosmarino Infinity do jete aksesori kryesor ndihmes per ju ne kuzhine

Pergatisni recetat e preferuara ne mikserin praktik

Rrihni vezet, pergatisni brumin per buke, byrek, pice shpejt dhe duke rrahur ne menyre te barabarte

Me 6 nivele shpejtesie dhe nje funksion shtese turbo

Me sistemin OneButtonEject qe heq menjehere rrahesit ne nje klikim te vetem

Dizajn minimalist ne ngjyre te zeze, ne material celik inoks per te gjithe amvisat

Permasat: 15.5 x 8.5 x 19.5 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mixer dore – Rosmarino Infinity”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0