Shtrydhese – Ariete Vintage 413

L6.990,00

Përshkrimi

  • Shtrydhese – Ariete Vintage 413
  • Fuqia 85 Watt
  • Nje leng portokalli i shtrydhur per mengjes eshte gjithcka ju duhet per marrjen e vitamines C

Përshkrimi

Shtrydhese – Ariete Vintage 413

E fuqishme, e heshtur dhe me nje dizajn te pagabueshem: Shtrydhesja e Vintage Elektrik do te siguroje kuzhinen tuaj me stilin elegante retro dhe te bute tipik te Aries Vintage Line, fale trupit te tij metalik rezistent dhe perfundimeve te tij te çmuara te kromit. Te perfshira do te keni 2 kone per fruta te medha dhe te vogla: koni i madh çelik inox ideal per portokall dhe grejpfrut dhe koni i vogel i pajisur me nje kunj per te bllokuar ne menyre te pershtatshme edhe frutat me te vegjel, te tilla si limonet dhe lime. Shtrydhesja me leve presioni shtyp lehte frutat dhe ju siguron nje lengezim profesional.

Gypi i pikimit prej çeliku inox shmang tretjen e lengut dhe garanton pastrimin e patemete te siperfaqeve mbeshtetese.

Një leng portokalli per mengjes eshte i persosur per te mbushur Vitamina C, minerale dhe energji!

SHTRYDHESE AGRUMESH ARIETE

Nje leng limoni te fresket 

Per ta ndihmuar trupin tuaj te perballet me dimrin, nuk ka asgje me te mire se nje leng agrumesh. Nje doze ditore e vitaminave dhe mineraleve

ju ndihmon te perballoni me mire sezonin e keq, duke ju dhene shtytjen e duhur çdo dite.

Perdorni Shtrydhesin e Elektrikut Vintage me konin e vogel per nje limonade gjalleruese, shtrydhni lengun e dy limoneve, shtoni nje luge çaji mjalte,

nje fete xhenxhefil dhe rifreskoni gjithçka me disa kube akulli: lengu juaj i vitaminave eshte gati ne pak minuta!

limonata spremuta di limoni spremiagrumi elettrico vintage ariete 413

Specifikat

MarkaAriete
Garancia2 Vite
Fuqia ne Watt85 W
Ngjyra

, ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shtrydhese – Ariete Vintage 413”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0