Shtrydhese Shege / Agrumesh – Kale

Original price was: L8.990,00.Current price is: L6.990,00.

Përshkrimi

Shtrydhese Agrumesh Kale

  • Shtrydhese manuale e cila nuk ka nevoje per energji
  • Merrni leng te fresket shege, portokalli, limoni etj.
  • Shume praktike edhe funksionale gjate perdorimit

Përshkrimi

Shtrydhesja Kale per lengje te shendetshme

* Shtrydhese per agrumet Kale e cila ofron per ju lengje te fresketa edhe te shendetshme ne cdo moment

Mund ta perdorni per perdorim shtepiak, ne bare, restorante, evente apo ne cdo degustim te frutave te fresketa

Vjen ne ngjyre metali, ndersa pjesa mbajtese e shtypjes se frutit, kembet mbajtese dhe doreza jane ne ngjyre te zeze

Nuk le asnje cope lekure ne lengun qe do perfitohet, keshtu qe nuk do te shqetesoheni per asnje shije ndryshe ne lengun tuaj

Nxirrni cdo pike te fundit nga frutat, si: portokall, mandarina, limon, shege me shtrydhesen profesionale qe shtrydh deri ne 35kg fruta ne afersisht nje ore

Me nje gote mbajtese qe mund ta shtyni lehtesisht per te vendosur goten tuaj

Shtrydhesja vjen me nje doreze ergonomike, e cila pershtatet me se miri me doren tuaj dhe nuk ju lodh gjate perdorimit te saj

Pjesa metalike qe sherben si kullese per te hedhur lengun dhe mbajtur lekurat eshte krijuar per t’u hequr dhe pastruar lehtesisht, mjafton ta terhiqni nga mbajtesja

Materiali i perbere prej celikut inoks, garanton rezistencen ndaj korrozionit, ndryshkjes, si edhe nxirjes

Me rezistence ndaj ujit edhe temperaturave te mjedisit

Si ta perdorim?

1. Vendoseni frutin ne pjesen mbajtese metalike (nese fruti eshte i madh, mund ta ndani ne gjysme)

2. Shtyjeni goten e vogel qe sherben per te mbajtur lengun qe pikon dhe vendosni goten tuaj

3. Nisni te rrotulloni dorezen ne krah kunderorar per ta ulur poshte

4. Sapo te mbaroni, mund ta hiqni lekuren e mbetur lehtesisht duke ngritur dorezen ne krah orar

Kutia e paketimit vjen se bashku me dorezen mbajtese, per ta transportuar lehtesisht

 

Video Demonstruese:

Permasat e produktit:

Pesha e produktit: 3.72 kg

Gjatesia pa e terhequr mbajtesen (gjatesia maksimale): 53 cm

Gjatesia me mbajtesen e shtypur: 45 cm

Gjatesia e kembeve mbajtese: 19 cm

Gjeresia e kembeve mbajtese: 16 cm

Diametri i kupes qe shtyp frutat: 7.6 cm

Diametri i kupes qe mban frutin: 16 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shtrydhese Shege / Agrumesh – Kale”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0