Tostier – Ariete 1982

Original price was: L2.790,00.Current price is: L2.190,00.

Përshkrimi

  • Tostier compact Ariete 1982
  • Fuqia: 750W
  • Veshje jo-ngjitese: po
  • Permasat e pllakes se ngrohjes: 21.5 x 12 cm

Përshkrimi

Tostier compact i markes Ariete eshte gati te behet miku juaj me i mire ne mengjes

Fuqia e tij eshte 750 W

Tensioni i tostierit eshte 220 –  240 V

Pllaka jo ngjitese dhe kontroll automatik i temperatures

Fale mbeshtjellesit te kabllove dhe pozicionit vertikal eshte e lehte te kursesh hapesire ne kuzhine

 

Specifikat

MarkaAriete
Garancia2 Vite
Fuqia ne Watt750 W
Mini KategoriaTostier

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tostier – Ariete 1982”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0