Tostier – Esperanza EKT009

(1 customer review)

Original price was: L3.490,00.Current price is: L2.990,00.

Përshkrimi

Tostier Esperanza EKT009

  • Fuqia 1000 W
  • Veshje jo ngjitese e pllakave
  • Gatuani deri ne 2 sandwiche ne te njejten kohe
  • Sigurese termike dhe doreze izoluese ndaj nxehtesise
  • Ne garanci 1 vit

Përshkrimi

 

Tostier Esperanza EKT009

Tostieri TORTILLA me pllaka te veshura me siperfaqe qe nuk ngjit, pastrohet lehte vetem me leter

Procesi i ngrohjes se shpejte ju lejon te keni tostet apo buken e thekur ne pak minuta

E perdorni per te gatuar sandwich, per te ngrohur panine, si grill per perime apo produkte te mishit

Mund te gatuani deri ne 2 sandwiche ne te njejten kohe

Kontroll automatik i temperatures

Veshje jo ngjitese e pllakave ngrohese

Doreza dhe strehimi izolues i nxehtesise

Treguesi i funksionimit – drita e kuqe

Treguesi i ngrohjes (procesi i gatimit) – drita jeshile

Aftesia per te ruajtur ne nje pozicion vertikal

Kembe kunder rreshqitjes

Siguresa termike

Fuqia 1000 W

Tensioni dhe frekuenca: 220-240 V, 50/60 Hz

Permasat e produktit:

Pesha: 1.2 kg

Gjeresia: 23.1 cm

Thellesia: 23.1 cm

Lartesia: 7.5 cm

1 review for Tostier – Esperanza EKT009

  1. Denisa

    Jam shume e kenaqur me kete tostier. Faleminderit Pazari Online.

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0