Kufje Wireless i7 Mini

(1 customer review)

Original price was: L2.390,00.Current price is: L1.990,00.

Kufje i7 mini

  • Lidhini me Bluetooth nga cdo pajisje
  • Koha e punes 1-2 ore per te dyja kufjet
  • Funksionon ne Android dhe iOS

Kufje wireless, bluetooth I7 Mini

Degjoni muzike kudo ku ndodheni, komunikoni me te afermit tuaj pa u bezdisur nga telat e gjate, vetem me nje lidhje

Lidhet me pajisjen me bluetooth ne versionin 5.0

Ne smartphone me sistem operimi Android apo iOS

1 review for Kufje Wireless i7 Mini

  1. Joana

    Cilesia shume e mire e kufjeve, ju faleminderit.

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0