Kufje Bluetooth Picun B21

Original price was: L2.990,00.Current price is: L2.490,00.

Kufje Bluetooth Picun B21

  • Tinguj me cilesi te larte dhe te paster.
  • Mikrofon i integruar per nje eksperience degjimi te perkryer.
  • Kontrollo muziken me thjeshte se kurre fale butonave qe ndodhen ne kufjet Picun B21.

Out of stock

Përshkrimi

Kufje Bluetooth Picun B21

Kufjet e markes Picun B21 me lidhje me bluetooth apo fishe jack per te eksploruar cdo tingull

Me kapacitet te baterise per kohe pune 80 ore

Ne paketim perfshihen kufjet, manuali i perdorimit, fisha e karikimit USB dhe fishe jack ne te dyja krahet

Kontroll me buton me touch

Me nje prekje ju mund te ndaloni/nisni muziken apo te pranoni/refuzoni thirrjet telefonike apo double touch per te kaluar ne kengen tjeter

Me motor 50 mm ne cilesi te larte dinamike

Motori me kapacitet te larte ju ofron tinguj akustike ne cilesi te paster, me efekte te detajuara te tingujve

Me jetegjatesi te baterise

Me bateri ne jetegjatesi 1000 mAh te rikarikueshme me fishe USB

Kufjet do te karikohen ne 3.5-4 ore

Me cip bluetooth te integruar

Cipi ne lidhjen bluetooth ne versionin 5.0 ofron me pak konsum te energjise dhe lidhje me stabel qe ofron nje eksperience te shpejte

Me sfungjere te plote per izolim te zhurmave

Sfungjeret e plote do te mbulojne veshet tuaj, duke izoluar zhurmat e jatshtme dhe duke ofruar eksperience me te mire te zerit

Dizajn praktik qe paloset

Dizajni i palosshem do mundesoje transportin lehtesisht te kufjeve tuaja, per t’i marre kudo ne udhetim

Te pershtatshme per vrapim, ecje, takime biznesi apo per te degjuar muzike ne komfort

Kaluar ne 4600 teste per palosjen pa shkaktuar asnje demtim

Funksionalitete te butonave:

– Mbani shtypur butonin On/Off per te aktivizuar driten blu ne 3 sekonda apo driten e kuqe per t’u fikur

– Mbani shtypur butonin < per te kaluar ne kengen tjeter apo butonin > per te kaluar ne kengen paraardhese

– Butonat < dhe > sherbejne per te kontrolluar volumin

– Kur kufjet do te lidhen me nje celular Iphone apo pajisje iOS, do te degjoni tingullin “battery low” ne perfundim te baterise

 

 

Karakteristika te tjera te produktit:

Rezistenca32
Sensitiviteti108 +/- 3 dB ne 1kHz
Distanca e lidhjes8-10 m
Frekuenca20-20 KHz
Voltazhi i karikimit5 Volt
Voltazhi i operimit3.7 Volt

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kufje Bluetooth Picun B21”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0