Kufje Bluetooth Redmi AirDots 2S

Original price was: L3.290,00.Current price is: L2.990,00.

Përshkrimi

Kufje Bluetooth Redmi AirDots 2S

  • Kufje bluetooth 5.0 Xiaomi Redmi
  • Kohezgjatje te baterise deri ne 4 ore
  • Kutia siguron bateri dhe per 3 karikime te plota te kufjeve
  • Karikohet ne fishe Type C
  • Rezistente ndaj pikave te ujit

Përshkrimi

 

Kufje Bluetooth Redmi AirDots 2S

Kufje me lidhje bluetooth Redmi Airdots 2S qe lidhen lehtesisht me celularin tuaj, duke mundesuar sinja ne cilesi te larte

Degjoni muziken tuaj te preferuar ne bateri qe zgjat deri ne 4 ore

Pajisur me mikrofon per t’ju pergjigjur telefonatave lehtesisht, pa perdorur celularin tuaj

Me panel kontrolli me prekje, per te rregulluar volumin e muzikes, per te nderruar kenget, apo thirrjet telefonike

Degjoni kenget tuaja te preferuara, shihni video, filma ne komforditet, pa asnje vonese te imazhit apo zerit

Kutia e karikimit mban bateri dhe per 3 karikime te tjera te kufjeve

Rezistente ndaj ujit sipas IPX1 (rezistente ndaj pikave te ujit mbi produkt), keshtu qe mund ta perdorni lehtesisht ne perditshmeri

Karikohet lehtesisht me fishe USB tipi C

Lidhet me pajisjen me bluetooth ne versionin 5.0 per shpejtesi transmetimi

Ne ngjyre te zeze

Funksionon ne rezistence 32 Ω dhe ndjeshmeri deri ne 90 dB

Me bateri me kapacitet 300 mAh

 

Permasat e produktit:

Pesha e kufjes: 4.3 gr

Permasat e kufjeve: 36.65 x 16.4 x 21.6 mm

Permasat e kutise: 62 x 40 x 37.2 mm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kufje Bluetooth Redmi AirDots 2S”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0