Kufje Bluetooth Xiaomi Redmi Buds 3 Lite

Original price was: L3.490,00.Current price is: L2.990,00.

Përshkrimi

Kufje Bluetooth Xiaomi Redmi Buds 3 Lite

  • Kufje bluetooth Xiaomi 3 Lite praktike dhe rezistente ndaj ujit dhe pluhurit
  • Ne bateri qe zgjat 18 ore, ne karikim qe mban deri ne 5 ore
  • Me lidhje bluetooth ne version 5.2
  • Me audio te paster per te kryer dhe telefonata ne cilesi te larte

Përshkrimi

Kufje me Bluetooth Xiaomi Redmi Buds 3 Lite

Kufjet ne dizajn ergonomik qe ofrojne komfort dhe rehati gjate gjithe perdorimit

Lidhen menjehere me pajisjes, mjafton t’ihiqni nga kutia dhe t’i vendosni

Do te degjoni tingullin qe tregon se kufjet jane gati per t’u lidhur

Praktike, eficente dhe teper te lehta per t’u perdorur

– Shtypni dy here ne kufjen e majte per t’u pergjigjur telefonatave

– Shtypni dhe mbani shtypur kufjen e majte/te djathte per te luajtur apo ndaluar muziken

– Shtypni 3 here rresht kufjen e majte/djathte per te refuzuar telefonatat apo per te aktivizuar asistentin zanor

– Shtypni dhe mbani shtypur te dy kufjet per te kusyer baterine e kufjeve

Rezistente ndaj ujit ne vleresim IP54 si rezistent ndaj ujit dhe pluhurit

Xiaomi Redmi Buds 3 Lite - TechPunt

Lidhje me bluetooth 5.2 dhe bateri qe zgjat 18 ore

Versioni 5.2 i bluetooth do te ofroje fuqi me te mira interferuese dhe lidhje stabel audio

Porta type C eshte e mjaftueshme per kufje qe mbajne 5 ore, keshtu qe mund te degjoni muzike, te shihni filma apo te kryeni dhe telefonata

Redmi Buds 3 Lite is On Sale: Here's How to Grab it

Rezolucion i larte audio me teknologji interference

Shijoni telefonatat ne teknologjine me anti interference

Kufjet Redmi Buds 3 Lite perdorin algoritmin per te identifikuar zerin e njeriut, duke reduktuar zhurmat ne background

Madje ju mund te luani lojerat e preferuara, duke degjaur dhe dallimin mes hapave apo te shtenave ne loje

Xiaomi Redmi Buds 3 Lite: agarra os earbuds Bluetooth ao melhor preço - 4gnews

Me cilesi per nje audio te paster

Motori dinamik 6 mm do ju ofroje cilesi dhe konsistence te audios, duke ofruar cilesi ne cdo tingull

Karakteristika te tjera te produktit:

Distanca e komunikimit te kufjeve10 m
Kohezgjatja e bateriseRreth 5 ore
Kohezgjatja e baterise se kutiseRreth 18 ore
Porta ushqyese e kutiseType C

 

 

Permasat e produktit:

Pesha e njeres kufje: Rreth 4.2 gr

Pesha e kufjeve se bashku me kutine mbajtese: 36 gr

Permasat e kutise mbajtese: 60 x 46 x 23.7mm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kufje Bluetooth Xiaomi Redmi Buds 3 Lite”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0