Boks + Kufje Bluetooth T&G TG807

L1.800,00

Përshkrimi

Boks + kufje bluetooth T&G TG807

  • Boks bluetooth + Kufje te perfshira ne cmim
  • Me lidhje bluetooth ne versionin 5.0
  • Mund te kryeni lidhje dhe ne 2 bokse ne te njejten kohe
  • Bateria 1500mAh

Përshkrimi

 

Boks me kufje bluetooth T&G TG807

Boksi bluetooth praktik, i lehte per t’u mbajtur dhe ju kursen hapesire

Ne dizajn elegant, me drita te vogla te brendshme per te sjelle nje eksperience ndryshe vizuale

Perfitoni performance te larte ne boksin stereo (muzike ne te dy krahet)

Dizajni praktik ne permasa kompakte dhe mbajtese ju lejon te merrni me vete kudo, ne udhetime, piknik

Perbere nga material ne cilesi te larte, teper rezistent

Lidhet me Bluetooth 5.0, ne cilesi te larte audio

Mund te perdoret si karikues dhe per celularin tuaj

Mund te lidhni dhe 2 bokse njekohesisht per te marre eksperience maksimale audio

Me mikrofon te integruar HD me funksion te reduktimit te zhurmes

Muzika do te ndaloje sapo te merrni thirrje telefonike

Rezistent ndaj ujit dhe pluhurit

 

Video Demostruese :

Ngjyra

, , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Boks + Kufje Bluetooth T&G TG807”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0