Cante Shpine HP 15.6″

Original price was: L3.690,00.Current price is: L3.290,00.

  • Cante shpine HP
  • Nuk deperton shiun
  • Ideale per te marre me vete mjetet tuaja IT
  • Ndarje me xhepa dhe mbyllje me zinxhire

Out of stock

Cante shpine me ngjyre te zeze HP

E pershtatshme kryesisht per laptop HP me madhesi deri ne 15.6″ (39.62 cm)

Material rezistent ndaj ujit . Me ndarje te brendshme per sendet tuaja personale

Xhepi i ne pjesen e jashtem me zinxhire per te mbajtur te sigurta cdo gje qe merni me vete

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cante Shpine HP 15.6″”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0