Atlete ACBC Love Moschino JA1580

Original price was: L14.990,00.Current price is: L5.990,00.

Përshkrimi

Atlete ACBC Love Moschino JA1580

  • Pjesa e siperme dhe brendshme Lekure
  • Sholla e poshtme gome e riciklueshme 2.5 cm
  • Me lidhese ngjyrete bardhe me dizajne zemrash
  • Me logon Love Moschino 

Përshkrimi

Atlete ACBC Love Moschino JA1580

Atlete prej lekure te bardhe me dizajn te zeza.

Kepuca karakterizohet nga prania, ne anet e pjeses se siperme,

te nje printi “Love Moschino” dhe nje zemre dekorative te pozicionuar pas thembra.

Astar lekure dhe shtroje.

Ky i fundit eshte i levizshem per te lejuar pastrimin

dhe zevendesimin me nje personal.

Mbyllja me lidhese ne pelhure te bardhe

Sholla gome jo rreshqitese 2.5 cm e larte.

Ata ju shoqerojne ne pune, ne shetitje, per te dale me miqte.

Ngjyra e bardhe e gomes dhe fjalet “Love Moschino” ne te zeze ju lejojne t’i vishni ato

me nje pale xhinse te ngushta, nje fund ose kostumin tuaj me te mire.

Drejtori kreativ Jeremy Scott ka marre gjithmone frymezim

nga bota e popit dhe e filmave vizatimore,

duke e bere moden ironike dhe duke krijuar koleksione unike dhe me ndikim.

Linja Love Moschino shquhet per karakterin e saj te shkelqyeshem dhe te fresket.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Atlete ACBC Love Moschino JA1580”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0