Mouse SBOX M-958 BLUE

Original price was: L790,00.Current price is: L590,00.

Përshkrimi

  • Mouse SBOX M-958 BLUE
  • Me indeks 1000 DPI
  • Lidhet me pajisjen me fishe USB 2.0

Përshkrimi

Mouse SBOX M-958 BLUE

Maus optik nga SBOX. Ka rezolucion 1000 dpi, tri butona, lidhet me USB 2.0 dhe mund te perdoret me te dyja duart. Eshte i lehte dhe ka precizion te larte.

Specifikat

MarkaSBOX
Tipi i Hard DiskutUSB 2.0
DPI1000

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mouse SBOX M-958 BLUE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0