Cante shpine Laptopi me dalje USB Gri

Original price was: L3.790,00.Current price is: L3.490,00.

Përshkrimi

Cante shpine Laptopi me dalje USB Gri

Me xhepa te jashtem dhe te brendshem per laptopin tuaj

Me fishe Usb per te karikuar tabletin apo smartphoni

Teper praktike dhe funksionale

Materiali poliester e nje cilesie te larte

Out of stock

Përshkrimi

Cante shpine Laptopi me dalje USB Gri

Me xhepa te jashtem dhe te brendshem per laptopin tuaj

Me fishe Usb per te karikuar tabletin apo smartphoni

Teper praktike dhe funksionale

Materiali poliester e nje cilesie te larte

Me doreze ne pjesen e siperme dhe rripa te rehatshem em gjatesi te rregullueshme

Mbani cdo gje te nevojshme me vete ne nje menyre mjaft praktike dhe te thjeshte

Vend per telefonin, bllokun e shenimeve , portofolin kufjet apo sende te tjera te nevojshme

Perfekte per udhetime te gjata pune por jo vetem

 

 

Specifikat

MaterialiPoliester

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cante shpine Laptopi me dalje USB Gri”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0