Kufje Plantronics Blackwire C3220

Original price was: L5.990,00.Current price is: L5.490,00.

  • Kufje Plantronic Blackwire C3220
  • Cilesi e shkelqyer audio dhe komunikimi.
  • Kompatibel me Windows ose Mac Os.

Kufje te markes Plantronic modeli Blackwire C3220

Cilesi e shkelqyer audio , me mikrofon per te gjithe ata qe punojne cdo dite me telefonata

Mund te menaxhojne nga butoni i mikrofonit, zerin/hapjen ose mbylljen e telefonates apo volumin

Ju mund të menaxhoni thirrjet gjithashtu nga kompjuteri ose tableti juaj me lidhje standarde USB ose USB-C.

Blackwire seria 3200 ofron rehati , qëndrueshmëri dhe fleksibilitet

Kompatibel me Windows ose Mac Os. Frekuence mikrofoni 100 Hz-10 kHz me PC (deri në 6,800 Hz), stereo hi-fi (C3220 / C3225)

Me gjatesi te rregullueshme teli ne pjesen e kokes dhe kufje te buta per veshet qe nuk demtojne dhe nuk shkaktojne bezdi gjate kohes qe i mbani

Blackwire seria 3200 ne bashkepunim me marken Plantronics ju siguron karakteristika të nivelit të lartë me një çmim që mund të përballoni.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kufje Plantronics Blackwire C3220”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0